Oyun

Suicide Squad: Kill the Justice League 2023’e Ertelenmiş Olabilir

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady’nin geliştirdiği Suicide Squad: Kill the Justice League oyununun gelecek yıla ertelendiği argüman ediliyor. Bu haber, şu anda Bloomberg bünyesinde vazife yapan ünlü oyun gazetecisi Jason Schreier tarafından paylaşıldı. Lakin kelam konusu gecikme için belli bir neden belirtilmedi ve yayıncı Warner Bros. oyunun sav edilen gecikmesi hakkında şimdi resmi bir açıklama yapmadı.

WarnerMedia’nın CEO’su Jason Kilar geçen hafta paylaştığı bir tweet’te, şirketin 2022 planlarından kelam ederken “çok beklenen oyunların eksiksiz bir listesini sunmak” halinde bir söz kullanmış ve bu tweet’te Hogwarts Legacy ve Gotham Knights oyunlarının tanıtım görsellerine yer vermişti. Jason Kilar’ın tweet’inde rastgele bir formda Suicide Squad oyunundan bahsetmemesi de bu erteleme haberinin yanlışsız olduğuna işaret ediyor.

Suicide Squad oyununda oyuncular Harley Quinn, Deadshot ve Captain Boomerang üzere çeşitli berbat adamların rolünü üstlenerek Brainiac tarafından beyni yıkanmış “Adalet Birliği” içerisinde yer alan Süpermen üzere kahramanları öldürmek için uğraşacaklar.

Suicide Squad: Kill the Justice League, birinci olarak 2020 yılında duyurulmuştu. Suicide Squad’ın birinci oynanış görüntüsü ise aralık ayında gerçekleşen The Game Awards 2021 etkinliğinde gösterilmişti. Oyunu geliştiren Rocksteady’nin son oyunu ise 2015 yılında piyasaya çıkan Batman: Arkham Knight idi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu