Teknoloji

Tapo Deva Bulut Depolama Hizmeti Kullanıma Sunuldu

TP-Link, Tapo Care’i tüm dünyada pazara sundu. Tapo kameralar için çığır açan bir bulut depolama hizmeti olan Tapo Deva, akıllı birçok fonksiyonu destekliyor ve Tapo kamera kullanıcılarına avantajlar sağlıyor. Bulutta 30 günlük görüntü depolama imkanı sağlayan hizmet, kişi algılama, bebek ağlaması algılama, hareket izleme ve kullanıcıların mahremiyetlerinin korunması için kapalılık bölgesi üzere özelliklere sahip. Tapo Deva, daha gelişmiş fonksiyonlarla kullanıcıların kamera kullanım tecrübelerini daha yüksek düzeye çıkarmaya yardımcı oluyor.

Tapo Deva, kullanıcıların depolama alanı hududu meselesine tahlil sağlıyor. Kamera açıkken yakalan tüm anlar Tapo Deva tarafından saklanabiliyor. Kamera durumundan bağımsız olarak kullanıcılar kaydedilen görüntüleri her yerde, her vakit denetim edebiliyor. Üstelik inançlı bulut hizmeti sayesinde yüzde 100 saklılık korunuyor.

Tapo Deva hizmeti, kamera kullanıcılarının gelişen muhtaçlıklarını karşılamak üzere tasarlanmış. Tapo Deva algoritması, kişi tespiti, bebek ağlaması tespiti ve mahremiyet bölgesi üzere fonksiyonları destekleyecek biçimde güncellendi.

Tapo Care’deki kişi algılama fonksiyonu, birçok standart güvenlik kamerasında bulunan klasik hareket izleme fonksiyonunun güncellenmiş ve gelişmiş hali. Kullanıcılar kişinin hareketini hassas bir formda izleyebiliyor ve bildirimler sırf gerektiğinde telefona gönderiliyor. Bu sayede daha hakikat bildirimler alan kullanıcılar, konut güvenliklerini koruyabiliyorlar.

Tapo Deva, klasik Tapo kameralarına yeni bir fonksiyon daha ekledi ve bebek ağlamasını saptayıp bildiren bir fonksiyon tasarlandı. Böylelikle Tapo kameralar, kişi algılama ve bebek ağlama fonksiyonlarını birleştirerek bir bebek monitörüne dönüşüyor. Çocuk ağladığında, anne-babalar anında bildirim alarak bebeklerini denetim edebiliyorlar.

Kullanıcıların mahremiyetinin korunması, Tapo’nun odaklandığı değerli bir bahis. Tapo Deva, bulut hizmeti sağlayıcısına sahip olarak kullanıcıların kapalılığını koruyor. Ayrıyeten kullanıcılar, makul alanların kaydedilmesini önlemek için özelleştirilebilir bölgeler belirleyebiliyorlar ve Tapo bu blok bölge uygulaması için kullanıcıları teşvik ediyor.

Tüm dünyada hizmete sunulan Tapo Deva hizmetini, Tapo kamera kullanıcıları 30 gün boyunca fiyatsız test edebilecekler.  Bunun için iOS ve Andorid dayanaklı Tapo uygulaması içinde yer alan Tapo Deva banner’ına tıklamaları kâfi olacak. Test sürecinin sonunda ise belirlenen fiyatlarla hizmet devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu