Mobil

Taşınabilir İçin Avatar: Reckoning Duyuruldu

Disney, Tencent, Lightstorm Entertainment ve Archosaur Games tarafından Avatar: Reckoning isimli yeni bir oyun duyuruldu. MMO nişancı oyunu olarak tanımlanan oyun, bu yıl içinde hem Android hem de iOS platformları için çıkış yapacak.

Avatar: Reckoning, Dragon Raja ve yakında çıkacak olan Noah’s Heart üzere taşınabilir hitleriyle tanınan Çinli stüdyo Archosaur tarafından geliştiriliyor. Avatar: Reckoning’in Unreal Engine 4 tarafından destekleneceğini de belirtelim.

Tencent’in yeni yayıncılık markası Level Infinite tarafından yayınlanacak oyun için paylaşılan açıklama ise şu formda:

“Avatar: Reckoning, oyuncuları meskenlerini savunmak için savaşan yeni Na’vi klanlarıyla tanışacakları, ayın kaynaklarını sömürmek isteyen güçlü BKA birlikleriyle savaşacakları ve harika uzaylı yaratıklarla karşılaşacakları Pandora’nın daha evvel hiç görülmemiş bölgelerine taşıyacak. Oyun tek başına yahut dinamik çok oyunculu maçlar sunacak. Oyuncular Avatar karakterlerinin düzeyini yükseltecek, güçlü silahlar kuşanacak ve dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış yenilikçi dövüş ile tek oyunculu öykü misyonları, kooperatif ve oyuncuya karşı oyuncu (PvP) oyun modları ile savaşacaklar.”

2022 Avatar hayranları için epey keyifli geçecek üzere gözüküyor. Devam sinemasının yakında piyasaya sürülmesi ile Ubisoft Massive tarafından PC, PlayStation 5, Xbox Series S|X, Google Stadia ve Amazon Luna için geliştirilen tek oyunculu açık dünya macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora’nın bu yıl geleceğini belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu