Teknoloji

Taşınabilir Oyun EDENS ZERO Pocket Galaxy, 24 Şubat’ta Sizlerle

Konami Digital Entertainment B.V. Hiro Mashima (FAIRY TAIL, RAVE MASTER) imzalı ünlü manga serisinin taşınabilir oyunu EDENS ZERO Pocket Galaxy’nin, 24 Şubat’ta yayınlanacağını duyurdu.

Bu renkli aksiyon RPG oyunu, tanınan manganın Shiki, Rebecca, Weisz, Homura ve öteki sevilen karakterlerini hack-and-slash savaşlarda bir ortaya getiriyor. Oyun App Store ve Google Play’den indirilebilir olacak.

EDEN ZERO Pocket Galaxy için ön kayıtlar Eylül 2021’de başladı. Ön kayıt periyodu boyunca oyuna katılan oyuncu sayısına nazaran yeni oyun içi eşyalar ve mükafatlar açılacak. Bu eşyalar ve mükafatlar şu halde sıralanıyor:

  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 100,000’i geçerse: 3x skip bileti – vazifeleri atlar ve temizler
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 200,000’i geçerse: 1x Iridescent Material – Cosmetics Crafting için gerekli özel bir eşya
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 300,000’i geçerse: 100x Ether Gems (EG) – 100 EG kullanarak aktiflik zindanlarında “Item Drop Reward +10x” bonusunu devreye sokabilirsiniz

Ayrıyeten oyunun çıkışıyla birlikte EDENS ZERO cihanına giriş yapan herkese fiyatsız oyun içi ‘Siber Kostüm’ (Cyber Costume) eşyası verilecek.

Artık ön kaydınızı yaptırın ve dünyanın dört bir yanındaki öteki oyuncuların avantajlı bir başlangıç yapmasına yardımcı olun!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu