Teknoloji

TCL, CES 2022’de Tanıtılan TCL 30 Serisi’yle 5G’yi Herkesle Buluşturmayı Amaçlıyor

TCL Communication, CES 2022’de ve sonrasında piyasaya çıkaracağı 5G’li eserlerini duyurdu. Avrupa’da satışa çıkacak olan TCL 30 5G ve ABD’de satışa çıkacak olan iki 5G aygıtla birlikte TCL Communication, “Herkes için 5G” vizyonunu bir adım daha ileriye taşıyor. TCL, 2022’nin ilerleyen aylarında yeni premium akıllı telefon serisini, gelecek jenerasyon ilişki sunabilen yeni LINKHUB 5G yönlendiricisini (router) ve TCL TAB 10s 5G tableti de Avrupa’daki kullanıcılarıyla buluşturacak.

TCL Communication CEO’su Aaron Zhang, bahisle ilgili şunları söylüyor: “160 ülkede 80’den fazla taşınabilir operatörle geliştirdiğimiz iş birliği sayesinde TCL olarak herkesin akıllı mesken ve hayat tecrübesine sahip olabilmesi için çalışıyoruz. Bu kapsamda son derece süratli, sağlam, uygun maliyetli ve güçlü 5G teması sunabileceğimiz adımlar atıyoruz. TCL 30 serimiz ve LINKHUB 5G ile 5G portföyümüzü genişleterek, en sevilen tecrübeleri üstün temas, gelişmiş tasarım ve uygun fiyat etiketleriyle sunarak dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların sahip olduğu ilişkiyi güzelleştiriyoruz.”

Bu yıl TCL 30 Serisi’ne üç tane 5G akıllı telefon öncülük edecek. TCL 30XE 5G ve 30 V 5G ilerleyen haftalarda yalnızca ABD’de satışa çıkarken, TCL 30 5G ise yakında Avrupa’da satışta olacak.

Kullanıcıların en sevdiği teknolojiler ortasında yer alan AMOLED ekran, stereo hoparlör, gelişmiş ilişki ve üstün tasarım üzere özellikler, TCL 30 serisi sayesinde erişilebilir fiyatlarla kullanıcılarla buluşacak. TCL 30 serisi akıllı telefonlar hakkında daha fazla bilgi, Barcelona’da yapılacak Taşınabilir Dünya Kongresi’nde paylaşılacak.

TCL’in herkes için 5G vizyonu akıllı telefonlardan çok daha fazlasını kapsıyor ve 5G altyapısını uygunlaştırma vaadini de içeriyor. TCL halihazırda Ar-Ge’ye 1 milyar dolar yatırım yaparak 5G laboratuvarları oluşturdu. Ofisleri, kurumları, konutları, iş ve cümbüş yerlerini özgürleştirmek gayesiyle geliştirdiği tahliller, muteber, süratli, hücresel dayanaklı ve geniş bant suratında internet ilişkisi sunarak müşterileri ve taşınabilir operatörleri destekliyor.

TCL “Herkes için 5G” yaklaşımı ile teknolojiyi büyük kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Ayrıyeten 5G sayesinde daha süratli yayın akışının yanı sıra internette gezerken, oyun oynarken, görüntü yahut müzik dinlerken, sanal gerçeklikte gezerken zenginleştirilmiş tecrübeler mümkün olacak.

TCL, eserlerinin birbiriyle entegre çalışabilmesi sayesinde inovatif aygıtlar üretmek ve tüm TCL ekosisteminde irtibatlı tecrübeler geliştirmeye devam etmek için ana misyonu olan teknolojiyi demokratikleştirecek adımlar atmaya devam ediyor.

TCL, bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için 2022’nin ilerleyen aylarında Avrupa’da TCL TAB 10s 5G’yi satışa sunacak. Bu tablete güçlü bir 5G router (yönlendirici) olan LINKHUB 5G eşlik edecek. LINKHUB 5G, 256 kullanıcıya kadar gelişmiş Wi-Fi 6 ilişkisi sunarak konutları ve ofisleri daha akıllı hale getirecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu