Teknoloji

TCL, MOVEAUDIO Kulaklık Ailesinin Yeni Üyelerini Tanıttı

TCL Communication, TCL MOVEAUDIO gerçek kablosuz kulaklık eser ailesinin yeni üyeleri TCL MOVEAUDIO S108 ve S180’i tanıttı. Net ses, kullanım kolaylığı ve kulak sıhhati üzere alanlarda en güzel teknolojileri kullanan TCL MOVEAUDIO eser ailesinde herkesin bütçesine uygun bir eser bulunuyor.

Yüksek performans sunacak biçimde geliştirilen gerçek kablosuz kulaklık TCL MOVEAUDIO S180, bir kulaklıkta olması gereken özelliklerin tamamını uygun fiyatla ve kaliteden ödün vermeden bir ortaya getiriyor. TCL MOVEAUDIO S180, barındırdığı gelişmiş ses engelleme ve gürültü izolasyon teknolojileri sayesinde alanının en sürükleyici dinleme tecrübesini sunuyor. Müzik dinlerken yahut arama yaparken rastgele bir problemle uğraşmak istemeyen kullanıcılar, dengelenmiş ses ve gelişmiş ses netliği özellikleriyle her an kusursuz bir tecrübeye ve tüm gün yeten bir pile sahip oluyor.


TCL MOVEAUDIO S108

TCL MOVEAUDIO kulaklıklarda farklı kullanım alanları için net ses sağlama ve ses özelleştirme imkânı bulunuyor. TCL MOVEAUDIO S600’ün güçlü Etkin Gürültü Engelleme özelliği ve TCL MOVEAUDIO S180’in çift mikrofonlu hüzme biçimlendirici algoritması ile ortamdaki gürültüden etkilenmeden arama sırasında söylenenleri duymak kolaylaşıyor. ANC (Aktif Gürültü Engelleme) teknolojisi sürükleyici bir ses ve gerçek kablosuz kulak içi kulaklık tecrübesi için ortamdaki sesi kulağa göndermiyor. Ses engelleme teknolojisi dışında TCL MOVEAUDIO S108 ise, arama sırasında gerideki sesleri ortadan kaldıran ENC teknolojisini kullanarak ortamdaki gürültünün konuşmayı etkilemesine müsaade vermiyor ve bu sayede kullanıcılar etrafı ile bağlantısını koparmıyor.


TCL MOVEAUDIO S600

TCL MOVEAUDIO kulaklıklar, artırılmış irtibat ve kolay kullanım imkânı da sunuyor. MOVEAUDIO S600 ve TCL MOVEAUDIO S180’de bulunan Şeffaflık Modu sayesinde kullanıcılar kulaklığı çıkarmadan etrafındaki sesleri duyabiliyor. İki modelde de bulunan Akıllı Kullanım Tespiti ise kulaklık takıldığında yahut çıkarıldığında otomatik olarak müziği başlatıyor ya da durduruyor. TCL Connect uygulaması ile birlikte kullanılabilen TCL MOVEAUDIO S600’ün özellikleri kullanıcının tercihine nazaran ayarlanabiliyor ve bu sayede basitçe kişiselleştirilebiliyor. Her modelin kâfi dinleme müddeti ve batarya ömrü sunduğu MOVEAUDIO eser ailesi gereksinime bağlı olarak farklı özellikler barındırıyor.

MODEL DİNLEME MÜHLETİ (KULAKLIKLAR) BATARYA ÖMRÜ
(ŞARJ ÜNİTESİ)
TCL MOVEAUDIO S600 8 saat 32 saat
TCL MOVEAUDIO S180 6 saat 30 saat
TCL MOVEAUDIO S108 6 saat 20 saat

TCL MOVEAUDIO kulaklıklarının tamamında Bluetooth 5.0 ve Google Süratli Eşleme özelliği bulunuyor. Ayrıyeten Google Assistant ile uyumlu çalışabiliyor.

Tüm aktiviteler için inançlı dinleme tecrübesi sunan TCL MOVEAUDIO eserlerindeki IP54 ve IPX4 özellikleri, su ve tere karşı dayanıklılık sağlarken kullanıcılar her aktivitede ve her şartta müzik dinleyebiliyor. MOVEAUDIO S600 ve TCL MOVEAUDIO S180’de de 10mm hoparlör yer alıyor. TCL MOVEAUDIO kulaklıklar inançlı dinleme ve gürültü denetimiyle kullanıcıların müzik keyfini tepeye çıkarıyor.

  • Koyu Gri, İnci Beyazı ve Ultra Mat Siyah renk seçeneklerine sahip MOVEAUDIO S600 1.499 TL’den satışta.
  • İnci Beyazı ve Kömür Siyahı renk seçeneklerine sahip MOVEAUDIO S180 1.049 TL’den satışta.
  • İnci Beyazı rengiyle MOVEAUDIO S108 699 TL’den satışta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu