Teknoloji

TCL MOVEAUDIO Kulaklıklar ile Sevgilinizin Müzik Keyfini Doruğa Çıkarabilirsiniz

Kulaklıklar günümüzde müzik ve sesli cümbüş aktivitelerinde kıymetli bir rol oynuyor. 2022 yılının birinci özel günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken hangi hediyeyi alsam diye düşünüyorsanız, TCL Communication’ın TCL MOVEAUDIO gerçek kablosuz kulaklık eser ailesinin üyelerinden biri ile sevgilinizi memnun edebilirsiniz.

Bilhassa günlük hayatın değerli kısmı hareket halinde geçtiği için kulak içi konfor, sıkıntısız dinleme, üstün ilişki ve uğraş gerektirmeyen şarj imkanlarını sunan yanlışsız kulaklıkları tercih etmek de çok değerli. Birçok kişi kulaklığını her gün birkaç saat kullansa da bilhassa koşu yaparken ya da telefonla görüşürken şarjın bitmesi sorun yaratabiliyor. TCL MOVEAUDIO S600 ise tek bir şarjda 8 saate varan müzik çalma mühletinin yanı sıra şarj kutusu kullanıldığında 32 saate varan batarya ömrüyle sevdiğiniz şahsa hareket halindeyken dinleme müddetinden fazlasını sunacak. Ayrıyeten Süratli Eşleşme özelliği sayesinde kulaklıkları akıllı telefonla bağlama süreci tek bir dokunuşla yapılıyor. Sevgilinizin MOVEAUDIO S600 kulaklıkları çalıştırması, aygıtları eşleştirme moduna alması ve ilişkiyi akıllı telefonlarından onaylaması kâfi olacak. Kulaklıklar bu kadar kolay bir formda kullanıma hazır oluyor.

TCL MOVEAUDIO kulaklıklarda farklı kullanım alanları için net ses sağlama ve ses özelleştirme imkânı da bulunuyor. Yüksek performans sunacak formda geliştirilen gerçek kablosuz kulaklık TCL MOVEAUDIO S180 barındırdığı gelişmiş ses engelleme ve gürültü izolasyon teknolojileri sayesinde sevgiliniz müzik dinlerken yahut arama yaparken rastgele bir sıkıntıyla müsabakadan kesintisiz irtibatın ve en üst seviyede berrak ses kalitesinin keyfini çıkarabilecek. Ayrıyeten TCL MOVEAUDIO S600’ün güçlü Etkin Gürültü Engelleme özelliği ve TCL MOVEAUDIO S180’in çift mikrofonlu hüzme biçimlendirici algoritması ile sevgiliniz ortamdaki gürültüden etkilenmeden arama sırasında söylenenleri kolaylıkla ve ultra netlikle duyabilecek. TCL MOVEAUDIO S108 ise arama sırasında gerideki sesleri ortadan kaldıran ENC teknolojisini kullanarak ortamdaki gürültünün konuşmayı etkilemesine müsaade vermiyor ve bu sayede sevdiğiniz kişi etrafı ile bağlantısını de koparmak zorunda kalmayacak.


TCL MOVEAUDIO S180

TCL MOVEAUDIO kulaklıklar, artırılmış irtibat ve kolay kullanım imkânı da sunuyor. MOVEAUDIO S600 ve TCL MOVEAUDIO S180’de bulunan Şeffaflık Modu sayesinde ikram verdiğiniz kişi, kulaklığı çıkarmadan etrafındaki sesleri duyabilecek. TCL Connect uygulaması ile birlikte kullanılabilen TCL MOVEAUDIO S600’ün özellikleri sevdiğiniz kişinin tercihine nazaran ayarlanabiliyor ve bu sayede kolaylıkla kişiselleştirilebiliyor. Tüm aktiviteler için inançlı dinleme tecrübesi sunan TCL MOVEAUDIO eserlerindeki IP54 ve IPX4 özellikleri ise su ve tere karşı dayanıklılık sağlarken sevgiliniz her aktivitede ve her şartta müzik dinleyebilecek.

  • Beyaz rengi ile MOVEAUDIO S600 1.499 TL‘den satışta.
  • İnci Beyazı ve Kömür Siyahı renk seçeneklerine sahip MOVEAUDIO S180 1.049 TL‘den satışta.
  • İnci Beyazı rengiyle MOVEAUDIO S108 699 TL‘den satışta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu