Mobil

TCL MOVEAUDIO S600 Tam Kablosuz Kulaklık İncelemesi

TCL’in kulaklık ailesindeki en güçlü model olan TCL MOVEAUDIO S600 neler sunuyor? Güçlü kutu içeriği ve ANC özelliğiyle dikkat çeken S600 hangi özelliklerle geliyor?

Bilhassa günümüzün büyük kısmı hareket halinde geçtiği için kulak içi konfor, problemsiz dinleme, ilişki kararlılığı ve şarj imkanları hakikat kulaklıkları tercih etmek için son derece değerli. TCL MOVEAUDIO S600 tek bir şarjda 8 saate varan müzik çalma müddetinin yanı sıra şarj kutusu kullanıldığında 32 saate varan batarya ömrü sunuyor. Ayrıyeten Süratli Eşleşme (Fast Pair) özelliği sayesinde kulaklıkları akıllı telefonla bağlama süreci tek bir dokunuşla yapılabiliyor.

S600’ün bir öteki kıymetli özelliği ise etkin gürültü engelleme (ANC) sunabiliyor olması. Ayrıyeten TCL MOVEAUDIO S600’ün güçlü Etkin Gürültü Engelleme özelliği gürültüden etkilenmeden arama sırasında söylenenleri çarçabuk duyabilmenizi sağlıyor. Gürültü Engelleme modunun zıddı olarak çalışan Şeffaflık Modu sayesinde de kulaklığı çıkarmadan etrafınızdaki sesleri kolay kolay duyabiliyorsunuz.

TCL Connect uygulaması ile birlikte kullanılabilen TCL MOVEAUDIO S600’ün özellikleri sevdiğiniz kişinin tercihine nazaran ayarlanabiliyor ve bu sayede kolay kolay kişiselleştirilebiliyor.

Aygıtta bulunan ses şoförlerinin 10mm olması, kulaklığın uzun müddet müzik dinlemeye uygun rahat yapısı, S600’ü ilgi cazip bir eser yapıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu