Teknoloji

Tech Veri, Donanım, Yazılım ve Hizmetler için NVIDIA ile Avrupa Mutabakatını İmzaladı

Bir TD SYNNEX (NYSE: SNX) şirketi olan Tech Veri, bugün, hızlandırılmış bilgi süreçte dünya önderi NVIDIA ile bir Avrupa dağıtım mutabakatı yaptığını duyurdu. Bu gelişme, Tech Data’nın bölge genelinde NVIDIA Ağ Tahlilleri sunduğu mevcut muahedeyi genişletmesi manasına geliyor. Ayrıyeten artık NVIDIA donanımını, NVIDIA AI Enterprise (Kurumsal Yapay Zeka) yazılım paketini ve NVIDIA DGX™ sistemlerini ve NVIDIA Omniverse™ Enterprise platformunu da içeriyor.

NVIDIA AI Enterprise, NVIDIA-Certified Systems™ ile VMware vSphere üzerinde çalışmak üzere optimize edilen, onaylanan ve desteklenen, uçtan uca, bulutta lokal bir AI ve bilgi tahlili yazılımı paketi. 3D tasarım işbirliğinin yanı sıra gerçek vakitli ve fizikî olarak hakikat simülasyon için oluşturulmuş, genişletilebilir, açık bir platform bir platform olan NVIDIA Omniverse Enterprise, kullanıcıların büyük 3D tasarım araçlarını, varlıklarını ve insanları paylaşılan bir sanal alanda birbirine bağlamasını sağlıyor. Muahedeye ayrıyeten NVIDIA DGX sistemleri eklenerek, kurumların yapay zeka geliştirmeyi kurumsal emele yönelik tahlillerle ölçeklendirmesine imkan tanıyor.

Tech Veri, NVIDIA hizmetlerini kapsamlı bir profesyonel ve yönetilen hizmet yelpazesiyle güçlendirecek ve çeşitli dikey kullanım durumları için temelde NVIDIA eserleriyle özelleştirilmiş tahliller geliştirmek için kendi Tahlil Fabrikası metodolojisinden yararlanacak. Ayrıyeten Tech Veri, Practice Builder (Uygulama Oluşturucu) programları aracılığıyla ortaklarına uzmanlıklarını ve iş hazırlıklarını hızlandırma fırsatı sunacak. Practice Builder, iş olgunluk değerlendirmesi, eğitim ve tahlil geliştirme dahil olmak üzere, iş ortaklarının kendi yeni kuşak tahlil uygulamalarını geliştirmelerini sağlamak için yapılandırılmış bir yol oluşturuyor ve bilgi ve maharet geliştirme kaynaklarına erişim sunuyor. Bu programlar çevrimiçi aktifleştirme yolları olarak sunuluyor ve tahlil uygulama danışmanları tarafından desteklenen sanal strateji geliştirme atölyeleri üzere çeşitli ögeleri içeriyor.

Tech Veri Avrupa Gelişmiş ve Özel Tahliller kıdemli lider yardımcısı Miriam Murphy şunları söyledi: “NVIDIA mutabakatımızı tüm tahlilleri kapsayacak halde genişletmek ve NVIDIA’nın en son Yapay Zeka ve Omniverse simülasyon teknolojisini ekosistem ortaklarımız için geliştirdiğimiz tahlillerle bir ortaya getirebilecek olmak son derece heyecan verici. Yapay Zeka, verimliliği artırmak, daha düzgün kararlar almak ve dünyayı daha inançlı hale getirmek için bilgilerden yararlanma yarışında işletmeler, hükümetler ve öteki kamu kurumları için süratle hayati bir bileşen haline geliyor. Bu ortada, dijital ikizleri ve Omniverse Enterprise üzere sanal dünyaları mümkün kılan platformlar, toplumların etkileşim kurma, işbirliği yapma ve yaratma biçimini temelden dönüştürmeye hazırlanıyor. Ortaklarımızın teknoloji için bu büyüme alanına girmeleri için daha gerçek bir vakit olamaz.”

Tech Veri Avrupa Global Bilgi Süreç Bileşenleri lider yardımcısı Hugo Graça ise görüşlerini şöyle belirtti: “NVIDIA’nın NVIDIA DGX sistemleri üzere öncü eserleri, masadan data merkezine ve buluta giden araçlarla desteklenen kurumsal sistemler içeren uçtan uca bir portföy ile çığır açıyor, Yapay Zeka ile harika bilgi süreç performansı ve daha süratli içgörüler sunuyor. Böylelikle derin öğrenme ve analitik talebini karşılıyor. Tech Data’nın kapsamlı tamamlayıcı hazır bileşenler portföyü, satış öncesi mühendislik takımları, tahlil fabrikası ve entegrasyon hizmetleri ile NVIDIA’nın erişimini kanal ekosistemimiz genelinde genişletmeyi ve ortakların pazara sunma müddetlerini güzelleştirmelerine yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.”

NVIDIA Channel Business EMEA lider yardımcısı Alfred Manhart, “Tech Veri, NVIDIA eser yelpazesinin EMEA bölgesi genelinde kapsamlı dağıtımını faal bir halde destekleyecektir” dedi ve şöyle ekledi: “Güçlü satış öncesi hünerlere, teknik takviyeye ve kavram kanıtlama imkanlarına sahip olan Tech Veri, kapsamlı ekosistem ortağı ağıyla NVIDIA AI Enterprise ve Omniverse Enterprise tahlillerini yürütmek için ülkü bir pozisyondadır.”

NVIDIA eserleri ve hizmetleri artık Birleşik Krallık, İrlanda, Fransa, Hollanda, Belçika, Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya, İspanya, Portekiz, Polonya, Çekya, İsveç, Danimarka, Finlandiya, Norveç, Baltıklar ve GüneydoğuAvrupa’daki Tech Veri ortakları tarafından kullanılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu