Teknoloji

Tesla’lar İçin Araç İçi Karaoke Mikrofonu: TeslaMic

Tesla, “TeslaMic” ismini verdiği araç içi karaoke için bir mikrofon satmaya başladı. Lakin TeslaMic şu an için sırf Çin’de satışa sunuldu. TechCrunch tarafından aktarılan habere göre şirket, araç içi karaoke mikrofonunu Leishi KTV isimli bir karaoke platformunu bilgi-eğlence sistemine ekleyen Çin Yeni Yılı yazılım güncellemesinin kullanıma sunulmasıyla birlikte tanıttı.

Tesla’nın belirttiğine nazaran, araç içi karaoke mikrofonu TeslaMic, bilgi-eğlence sistemiyle otomatik olarak eşleşiyor. Bununla birlikte TeslaMic, yanındaki partneriyle ya da bir arkadaşıyla birlikte düet yapmak isteyenler için ikili bir paket halinde geliyor. TeslaMic’in Çin’deki satış fiyatı, yaklaşık olarak 188 dolar tekabül ediyor.

Çin’in toplumsal medya platformu Weibo’da paylaşılan bir gönderide, TeslaMic ve karaoke sistemi çalışırken gösterildi. Elektrek’in belirttiği üzere, Leishi KTV arayüzünü ve kataloğunu benimseyen Tesla, bu sistemi 2019 yılında tanıttığı ve daha sonlu bir müzik kütüphanesine sahip olan “Caraoke” özelliği üzerine inşa etmiş.

Tesla’nın TeslaMic’i Çin dışında satıp satmayacağı şimdi aşikâr değil. Fakat ABD’de satışa sunulursa, çok büyük bir ihtimalle Dogecoin ile satın alınabilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu