İnternet

The Batman’in Catwoman’lı Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yeni bir Batman göreceğimiz Batman sinemasının çıkışına daha haftalar var. Baharla birlikte gelecek sinema hakkında oyuncu takımından konusuna kadar birçok şey öğrendik. Birinci fragman 1 yıl evvel çıktı ve ikincisi 2 ay evvel geldi. Çıkışa 3 ay kala Warner Bros. ortaya bir fragman daha sıkıştırdı.

Robert Pattinson’ın başrolde olacağı The Batman’in üçüncü fragmanı bugün akşam saatlerinde yayınlandı. ‘THE BATMAN – The Bat and The Cat’ ismindeki yeni fragmanın odağı ise Catwoman’dı.

‘The Batman’in Catwoman’lı yeni fragmanı:

Warner Bros. Pictures’ın resmi YouTube kanalından bugün paylaşılan fragman, Batman ve Catwoman ortasındaki münasebete dair ufak ayrıntılara yer verirken senaryodan da ufak tefek ipuçları sundu. Fragmandan yarasa kılıklı kahramanımızı evvelki serilerden biraz farklı göreceğimiz muhakkak oluyor. Zati sinemanın direktörü Matt Reeves’in açıklamaları da bu istikamette olmuştu. Reeves, yeni Bruce Wayne’i oluştururken ünlü alternatif rock ve grunge kümesi Nirvana’nın solisti ve gitaristi Kurt Cobain’den ilham aldığını açıklamıştı.

Robert Pattinson’ın yanı sıra Colin Farrel, Jeffrey Wright, Paul Dano, Zoe Kravitz ve Andy Serkis üzere isimleri de oyuncu takımında bulunduran sinema, yeniden direktör Reeves’in tabirleriyle “şu ana kadar karşılaşacağınız en korkutucu Batman’i size gösterecek”. The Batman, 4 Mart 2022 tarihinde beyaz perdeye yansıyacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu