Oyun

The Wolf Among Us 2 Fragmanı İçin Geri Sayım

The Wolf Among Us 2 için 9 Şubat Çarşamba günü TSİ 20:45’te YouTube üzerinden bir tanıtım aktifliği gerçekleştirilecek. The Wolf Among Us 2 için birinci resmi fragmanı ve oyun hakkındaki detayları gösterecek aktiflik 30 dakika sürecek.

Geoff Keighley, yarım saatlik yayına konut sahipliği yapacağını ve oyun içinde çekilen birinci resmi fragmanın galasının yer alacağını duyurdu. Aktiflik, daha sonra yaklaşan Fables görüntü oyununun gelişimi hakkında daha fazla bilgi vermek için perde ardına geçecek.

The Wolf Among Us 2, Telltale Games’in 2013’ün anlatı-macera oyununun devamı niteliğinde. Devam oyunu 2017’de resmi olarak duyuruldu lakin Telltale Games 2018’de projeyi iptal etti. Öte yandan LCG Entertainment, Telltale Games’i canlandırdı ve The Wolf Between Us üzere oyunların haklarını alarak devam oyununun önünü açtı.

Devam oyunu 2019’da The Game Awards‘da tekrar duyuruldu ve birinci oyunun olaylarından sonra başlayacak. Adam Harrington ve Erin Yvette, sırasıyla Bigby Wolf ve Pamuk Prenses rollerini yine canlandıracaklar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu