Teknoloji

TOGG ‘Dijital Konvoy’ ile ABD’ye Hakikat Yola Çıktı

Son günlerde isminden pek çok kesim tarafından farklı formlarda reaksiyon alan logosu ile kelam ettiren yerli araba TOGG, ABD’de Las Vegas’ta gerçekleşecek Consumer Electronics Show 2022 (CES 2022) için yola çıktı. 5 Ocak’ta gerçekleşecek aktiflik için THY’nin kargo uçağı ile yola çıkan yerli araba, fuarda yeni logosuyla birinci kere tanıtılacak.

5-8 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinin yer alacağı fuarda TOGG, ziyaretçiler ile buluşacak. Seyahat bu akşam 17.30 saatlerinde başladı ve yaklaşık 11 saat sürecek uçuşta hassas kargo kısmında taşınacak olan TOGG daima olarak kameralar ile izlenecek.

TOGG’a ‘dijital konvoy’ eşlik ediyor:

TOGG’un resmi Twitter hesabında paylaşılan bir gönderi ile, yerli arabaya takviye olacak ‘dijital konvoy’ da paylaşıldı. TOGG için takviye vermek isteyen bireyler ‘Yolunuz Açık Olsun’ isimli bir internet sitesi üzerinden, oluşturulan kayıtlarla konvoya dahil olarak TOGG’a muvaffakiyet ve takviye iletilerini paylaştı. Dijital konvoya 43.228 kişi katıldı.

İnternet sitesinde TOGG’un rotası ve varışa kalan mühlet geri sayım halinde gösteriliyor. Dilerseniz siz de buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilir, TOGG’a eşlik eden dijital konvoyu ve gelen takviye bildirilerini görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu