Teknoloji

TOGG logosu araç üzerinde birinci defa görüntülendi!

Türkiye’nin Arabası Teşebbüs Kümesi (TOGG), yerli araba üretim çalışmalarına devam ediyor. Son vakitlerde yeni TOGG logosu görüntülenmişti. Artık ise logo aracın üzerinde birinci kere görüntülendi. 2022 yılının son çeyreğinde de banttan indirilmesi hedeflenen yerli araba, yeni logosuyla araç üzerinde birinci kez görüldü.

Aracın logolu imgesi ise resmi toplumsal medya hesabı üzerinden paylaşıldı.
TOGG, 5-8 Ocak tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenen CES fuarında birinci defa milletlerarası sahnede yer alacak.

TOGG logosu araç üzerinde birinci kere görüntülendi!

TRT Haber’e konuşan TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz. Kasım 2018’den bu yana küresel ve profesyonel bir yaklaşımla ele aldığımız kullanıcı markası oluşturma sürecini tamamlamanın memnunluğu içindeyiz” sözlerini kullanmıştı. Karakaş, şunları söylemişti: “Global bir marka oluşturma amacıyla çıktığımız bu yolda, markamızın doğum yerinin Türkiye olduğunun şuuruyla, birinci günden itibaren ülkemizdeki gereksinim ve beklentileri anlamaya çalıştık. Tıpkı eserde olduğu üzere marka çalışmalarına da pazar araştırmasıyla başladık, maksat kitleyi belirleyip müşterilerin beklentilerini bilinçaltı boyutunda anlamak için ileri araştırmalar yaptık.

Geçtiğimiz günlerde TOGG yeni logosunun herkesin alabileceği bir vektör olduğu da argüman edilmişti. Siz TOGG’un yeni logosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu