Teknoloji

TOGG’dan merak uyandıran yeni paylaşım!

Türkiye’nin Arabası Teşebbüs Kümesi (TOGG) orta ara toplumsal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Yeniden bu usul bir paylaşım yapan TOGG epeyce fazla merak topladı.

TOGG tarafından yapılan heyecan verici paylaşımda, Gemlik Tesisindeki çalışmaların yer aldığı son imgeler karşımıza çıkıyor. TOGG resmi toplumsal medyasından yapılan paylaşımda, Gemlik Tesisimizdeki çalışmalar planlarımız doğrultusunda sürat kesmeden ilerliyor. En son tamamladığımız çalışmaları merak ediyorsanız görüntümüzü izleyebilirsiniz. tabirleri kullanıldı. Görüntüdeki manzaralar ortasında ‘bizi izlemeye devam edin’ tabirlerini kullandı.

TOGG’dan merak uyandıran yeni paylaşım!

Türkiye’nin son periyotlarda en çok ses getiren ve merakla beklenen projelerinden biri olan TOGG geçtiğimiz periyotta Las Vegas’ta düzenlenen CES Fuarı’nda kendini göstermişti. Tüm detayları ile teknoloji odaklı CES Fuarı’nda tanıtılan arabanın bu yılın sonunda üretime geçmesi bekleniyor. O vakte kadar yaptığı paylaşımlarla meraklı gözleri üzerine toplayan TOGG yeni görüntüsüyle da epeyce fazla ilgi topladı.

Planlarında hiç bir aksama olmadan gerçekleşen projede, an itibariyle üretim çizgisi konusunda çalışmalar gerçekleştiriliyor. Siz TOGG’un yeni görüntüsü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize kesinlikle fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu