Teknoloji

Toyota C-HR Hybrid Ocak fiyatları açıklandı! Akaryakıtlı fiyatına hibrit otomobil!

Japonya merkezli otomotiv devi Toyota, 2022 model yılına ilişkin fiyatları açıkladı. Şirketin SUV pazarındaki temsilcisi C-HR da fiyatları güncellenen araçlar ortasındaydı. İşte biz de sizler için bu modelin 2022 yılına ilişkin versiyon seçenekleri ve fiyat listesini derledik. Hybrid olarak bilinen elektrik dayanaklı akaryakıtlı bir motor kullanan Toyota, bunun en başarılı örneklerini sunmaya devam ediyor. Üstelik marka bunu SUV aracının ismine de eklemiş durumda.

Toyota C-HR Hybrid fiyat listesi

Toyota C-HRHybrid ülkemizde ilgi gören SUV modellerinden biri. Gerek asi tasarım yapısı gerekse Hybrid olarak bilinen motoruyla ilgi uyandıran aracın en sevilmeyen tarafı ise art hayat alanı.

Tasarımı sebebiyle art camları biraz küçük olan araç, daralan yapısı yüzünden biraz basık bir hava veriyor. Siyah tavan seçeneğinin kullanılması ise klostrofobi yaşamanıza sebep olabilir. Bu bakımdan Toyota C-HR Hybrid çoklukla geniş ailelere pek hitap etmiyor.

Model baz donanım düzeyinde 552.100 TL’den satışa sunulmuş durumda. C-HR’ın en kıymetli versiyonu ise 659.400 TL olarak dikkat çekiyor. Öteki marka ve modelleri düşündüğümüz vakit donanımlar ortasında bir uçurumun olmadığını net bir formda söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu