Teknoloji

Toyota Yaris fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük

B sınıfı hatchback modeli olan Toyota Yaris, ekseriyetle hanımların tercihi oluyor. Minimal yapısıyla kutu üzere bir araç olan Yaris, kent içinde kolay bir kullanıma sahip. Bilhassa dar park alanları için de biçilmiş kaftan olan araba, bu sayede park sorunu yaşayanların da imdadına yetişiyor. İşte tüm bu özellikleri sayesinde bir fiyat performans arabası olmasını beklediğimiz Yaris, fiyatından ötürü maalesef ki bu unvana layık olamıyor. Aracın 2022 fiyat listesi tabir yerindeyse cep yakıyor.

Toyota Yaris fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük

B sınıfı hatchback modelleri son periyotlarda epey moda. Zira bilhassa İstanbul’da park yeri bulmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Şayet alışılmış otoparkınız yoksa. İşte bu üzere sebeplerden ötürü Yaris üzere minimal arabalara olan talep de arttı. Lakin yükselen fiyatlar, ilerleyen periyotlarda talebi azaltabilir. En azından 2022 model yılını baz aldığımız Toyota Yaris fiyat listesi bize bunu söylüyor.

Bahsi geçen araba baz donanım düzeyinde karşımıza 1.0 litrelik akaryakıtlı bir motor ile geliyor. Bu motorun manuel şanzıman ile kombine edildiğini de belirtmemiz lazım. Araç Vision olarak isimlendirilen bu donanım paketi ile bir arada şu anda 371.500 TL’den satışta. Şayet otomatik şanzımanlı bir Yaris satın almak istiyorsanız ödemeniz gereken bedel en az 457.150 TL. Tüm versiyon seçenekleri ve fiyat listesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

1.0 Vision

Fiyatı: 371.500 ₺

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu