Teknoloji

Toyota Yaris fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük!

B sınıfı bir hatchback modeli olan Toyota Yaris, sınıfında tercih edilen modellerden birisi. Aracın bilhassa de hanımlar tarafından tercih edildiğini görüyoruz. Kompakt yapısı sayesinde kullanımı epey kolay olan aracın bu özelliği park hareketlerin da şoförlerin işine yarıyor. Lakin Yaris’in iç yeri ve bagaj özellikleri eksiksiz değil. Sınıfında bu arabadan daha geniş hayat alanı ve bagaj hacmi sunan arabalar var.

Toyota Yaris fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük!

Son vakitlerde gelen artırımlardan olağan ki Yaris de nasibini aldı. Döviz kurundaki yükseliş ve başka yaşanan gelişmeler sonucunda otomobilin baz donanım düzeyindeki fiyatı 256.000 TL oldu. Pekala ancak Toyota Yaris giriş paketinde kullanıcılara neler sunuyor?

Kaputun altına baktığımız vakit 1.0 litrelik akaryakıtlı bir motor görüyoruz. Bu motora olağan ki de manuel şanzıman eşlik ediyor. Yani gelinen noktada 250.000 TL’den fazla para ödesek bile otomatik bir Toyota Yaris sahibi olamıyoruz. Bu hakikaten de üzücü bir durum.

Şayet otomatik şanzımanlı versiyonu satın almak istiyorum diyorsanız ödemeniz gereken para en az 378.150 TL oluyor. Dilerseniz artık vakit kaybetmeden sizleri aracın tüm versiyon seçenekleri ve yeni fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım.

1.0 Vision

Fiyatı: 256.000

1.5 Dream Multidrive S

Fiyatı: 378.150

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu