Mobil

Tüm vakitlerin en yeterli Xiaomi telefonları!

Teknoloji devinin farklı kitlelere yönelik farklı fiyatlarla bir sürü telefon çıkardığı birçok kusursuz Xiaomi telefonu var. İşte Xiaomi o kusursuz modeller!

Xiaomi, Samsung’u takip eden ve Apple’ın önünde dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon şirketi olduğundan telefonlarından birini denemek isteyebilirsiniz. Şirket en âlâ rekabetçi fiyatlı orta sınıf telefonları ile biliniyor. Lakin aslında ucuz modellerden harika güçlü amiral gemilerine ve birtakım niş modellere kadar çok çeşitli telefonlara sahip.

Şimdiye kadar her aralıkta her türlü akıllı telefon modeli lansmanlarına şahit olduk. Kimi vakit çok dikkat çeken kimi vakit kapalı parlayan kimi vakit değişik modeller ile karşılaştık. Kimileri artıları kimileri eksileri ile konuşuldu.

Xiaomi’nin Şimdiye Kadarki En Uygun Akıllı Telefonları!

1. Xiaomi Mi 11

Xiaomi’nin 2021 Amiral Gemisi

Xiaomi Mi 11, yeni kamera modlarını, ekran teknolojilerini ve art kamera dizaynlarını premium telefon fiyat etiketiyle sergileyen, firmanın 2021 amiral gemisidir.

Telefon, bilhassa makro fotoğrafçılık modu, yüksek çözünürlük ve yenileme suratına sahip kusursuz görünümlü ekranı ve üst seviye yonga setinin sağladığı süreç gücü ile parlayan bir yıldız.

2. Xiaomi Poco X3 NFC

İnanılmaz Bir Bütçe Telefonu

Xiaomi Poco X3 NFC, şaşırtan bir telefon. Bu model fiyatı bir telefon için sahiden etkileyici özelliklere sahip.

Aygıt, hakikaten düşük bir fiyata bir sürü süreç gücüne, hakikaten uzun ömürlü bir pile ve 120Hz ekrana sahip. Bu aygıtı alırsanız, katiyen mümkün olan en âlâ halde ödediğinizden daha fazlasını elde edersiniz.

3. Xiaomi Redmi Note 10 Pro

En Düzgün Redmi Telefon

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin en âlâ telefonu arıyorsanız, Note 10 Pro işte bu telefondur. En güzel özelliklere ve düşük bir fiyata sahip, bu da onu sağlam bir satın alma seçeneği haline getiriyor.

Telefon, üstün yüksek fotoğraf kalitesine, 108MP ana kameraya, büyük ve mert bir 120Hz ekrana ve büyük bir 5.020mAh pile sahip ve parlayan bir yıldız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu