Oyun

Türk Yayıncılar FIFA 22 Twitch Rivals 2v2’de Şampiyon Oldu

Twitch yayıncılarının ve eski profesyonel e-sporcuların iştirakiyle gerçekleşen bir e-spor turrnuvası olan Twitch Rivals’ın FIFA 22 2v2 oyunlarında son basamağa gelindi. FIFA Team of the Year Showdown ismi ile gerçekleşen turnuvada final maçları yapıldı.

FIFA’nın Twitch ile düzenlediği iki turnuvadan biri olan Twitch Rivals FIFA 22 2v2 finali bu gece oynandı. Toplamda 75 bin dolarlık mükafatın sahiplerini bulduğu turnuvada kazananlar Twitch yayıncıları ve Futbolist profesyonel oyuncuları Ege Arseven ve Tuna Yurdakul oldu.

İkili finalde toplamda 16 bin 500 dolar ödül kazandı

Dünyanın her yerinden 32 oyuncunun 16 grup olarak yarıştığı müsabakada finale kalan Arseven ve Yurdakul, son oyunda da galibiyete imza atarak ekip olarak 16 bin 500 dolarlık mükafatın sahibi oldu. Bu galibiyet ile birlikte ekip, üst üste ikinci sefer şampiyon olmuş oldu.

Geçtiğimiz sene Haziran ayında gerçekleşen Twitch Rivals 2v2’de de llk iştiraklerinde şampiyon olan kadro, toplamda 20 bin dolarlık mükafatın sahibi olmuştu. Arseven ve Yurdakul’u tebrik ediyor; katılacakları tüm turnuvalarda muvaffakiyetler diliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu