Oyun

Ubisoft, 45 TL bedelindeki oyunu fiyatsız yaptı!

Dünyanın en ünlü oyun yapımcılarından Ubisoft, bugün yaptığı açıklamayla sevilen oyunu Rayman Origins’i kısa bir mühlet boyunca fiyatsız olarak dağıtacağını açıkladı. Oyuncular, bu mühlet dolana kadar oyunu kütüphanelerine eklerlerse, daha sonra rastgele bir biçimde fiyat ödemeden sonsuza dek üretime sahip olabilecekler. İşte oyunu kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler…

Rayman Origins, serinin en sevilen oyunlarından biri

Ubisoft bünyesinde çalışan Michael Ancel tarafından yaratılan Rayman, birinci olarak 1995 yılında piyasaya sürüldü. Ortadan geçen 26 yılda, birçok farklı platformda toplam 45 farklı oyunla karşımıza çıkan seri, oyun dünyasının en keyifli platform / aksiyonlarından biri olarak tanımlanıyor. 2011 yılında birinci olarak PS3, Wii ve Xbox 360 için piyasaya sürülen Rayman Origins, daha sonra PC, Nintendo 3DS ve PlayStation Vita için de oyuncularla buluşmuştu.

Rayman Origins nasıl kütüphaneye eklenir?

Öncelikle birinci yapmanız gereken, şayet yoksa buraya tıkayarak bir Ubisoft hesabı oluşturmanız… Hesabınızı oluşturduktan sonra yeniden buraya tıklayarak Ubisoft Connect istemcisini bilgisayarınıza indirerek kurun. Uygulamayı açtıktan sonra mail adresinizi ve şifrenizi girerek istemciye giriş yapın.

Bu etapta karşınıza çıkan ana ekranın en üstünde ‘Rayman Origins – Giveaway!’ üzere bir ibare göreceksiniz. Bu butona tıklayarak bir sonraki sayfaya gidin.

Bu kademede tek yapmanız gereken sayfanın ortasında yer alan ‘Claim Now’ butonuna tıklamak olacak. Dilerseniz oyunu çabucak bilgisayarınıza kurabilir, dilerseniz daha sonrasında heyetim yapmak üzere kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Pekala sizler Ubisoft tarafından fiyatsız olarak sunulan Rayman Origins hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu