Oyun

Ubisoft+ Xbox’a Geliyor: Rainbow Six Extraction Birinci Günden Game Pass’te

Rainbow Six Extraction, birden fazla ertelemenin akabinde nihayet bu ay içinde piyasaya sürülecek. Son gelişme ise Rainbow Six Extraction oyununun Xbox ve PC Game Pass abonelikleri için de çıkış yapacak olması.

20 Ocak’taki lansmanda Extraction, Xbox Game Pass, PC Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate seçenekleri kullanılarak oynanabilecek. Bir bonus olarak, Ubisoft ayrıyeten orjinal taktik nişancı Rainbow Six Siege’i PC Game Pass serisine getiriyor.

Rainbow Six Extraction, Rainbow Six Siege tarafındaki birebir operatörleri ve onların eşsiz aygıtlarını takip ediyor lakin epey farklı bir tecrübeye sahip. En fazla üç oyuncu, rastgele maksatları tamamlamak ve başarılı bir halde çıkmak için birlikte grup kurabilir ve uzaylıların istila ettiği yerlere girebilir. Çıkarma başarısızlığı, bir kurtarma operasyonu tamamlanana kadar bir operatörü kaybetmek manasına gelebiliyor.

Xbox’tan Sarah Bond, “Rainbow Six Extraction ile Xbox Game Pass ve PC Game Pass üyeleri oyun piyasaya çıktığı gün kitaplıklarına bir gişe rekorları kıran yeni bir oyun daha ekliyor” dedi.

Rainbow Six Extraction, 20 Ocak tarihinde PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Amazon Luna ve Google Stadia platformları için çıkış yapacak. Olağan ki Xbox Game Pass aboneleri hiçbir ek fiyat ödemeyecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu