İnternet

Uncharted Sinemasından Yeni Fragman Paylaşıldı

Sony, dünyaca ünlü oyun serisi Uncharted’ın beyaz perdeye uyarlanacağını birinci olarak 2008 yılında duyurmuştu. Lakin o günden sonra imal birçok sefer ertelenmişti. 2020 yılının sonlarına yanlışsız yapılan açıklamalarla birlikte de on yıllık bir müddetin akabinde nihayet sinemanın çekimlerinin bittiği duyurulmuştu.

Ekim ayında ise sinemanın birinci fragmanı tüm dünya ile paylaşılmış, hayranların heyecanını tavan yaptırmıştı. Bugün de sinema hakkında kıymetli bir gelişme yaşandı. Sony, önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan üretimin ikinci resmi fragmanını tüm dünya ile paylaştı.

18 Şubat 2022’de vizyona girecek

Sony’nin resmi hesaplarından paylaşılan fragman, genel olarak Nathan Drake ve Victor ‘Sully’ Sullivan’ın sinema boyunca geliştirecekleri bağlantıya odaklanıyor. Bunun yanı sıra, Antonio Banderas tarafından canlandırılacak olan makûs karakter Moncada da birinci bu fragmanla birlikte defa karşımıza çıkıyor. Son olarak fragmanın sonunda Sully karakterinin tıpkı oyunda olduğu üzere bıyıklı olduğunu görmenin de dikkat çektiğini söylememiz gerekiyor.

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve aksiyon-macera tipinde olan Uncharted oyununun beyaz perdeye uyarlaması olan üretimin takımında birçok değerli isim yer alıyor. 18 Şubat 2022 tarihinde hayranlarla buluşacak olan sinemada, Uncharted oyun serisinin ana karakteri Nathan ‘Nate’ Drake’i Spider-Man rolüyle tanıdığımız Tom Holland canlandırıyor. Holland’ın yanı sıra ise sinemada Mark Wahlberg, Tati Gabrielle, Sophia Taylor Ali ve Tati Gabrielle bulunuyor. Merakla beklenen üretimin direktör koltuğunda ise Zombieland ve Venom sinemalarını yöneten Ruben Fleischer yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu