Mobil

Vivo NEX 5 Bu Ay Tanıtılabilir

Yeni bir vivo NEX aygıtının söylentileri epey seyrekti. Fakat son vakitlerde NEX 5’in geçen ayki gelişmelerinin akabinde en son duyduğumuz, NEX 5’in APEX 2020 konsepti üzere bir ekran altı kamerasına, 6.78 inç yahut 7 inç büyük, kavisli ekrana ve 40W/50W kablosuz şarja sahip olması bekleniyor. Vivo NEX 5 olduğu sav edilen model için yeni bir sızdırılmış manzara ortaya çıktı.


Vivo NEX 5 Tanıtım Tarihi

Sızıntıdaki dikkat çeken tabir ise tarih oldu. Görselde 2022.02 tarihi yazıyor. Yani Şubat 2022 içerisinde resmiyet kazanma durumu olabilir. Bununla birlikte NEX 5’in 2021’in ikinci yarısında piyasaya sürülmesi gerektiğini tabir edelim.

Render’ın kendisi açıkça dörtlü kavisli bir dizayna sahip değil. Bunun yerine her iki tarafta kavisli daha klasik bir ekrana sahip. Fotoğraftaki aygıt, ekran altı ön kamerası yerine klâsik bir kameraya sahip.

Art tarafta, Samsung’un 1.2μm 50Mp ISOCELL GN1 kamera sensörüne atıfta bulunan “50MP GN1” yazısını açıkça görebiliriz. Sağ altta periskop biçimi bir telefoto da mevcut olabilir. Evvelki sızıntılar, bunun vivo ve Zeiss ortasındaki iştiraki sayesinde 5x optik yakınlaştırma sunacağını öne sürmüştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu