Mobil

Vivo NEX 5 Render Görselleri Paylaşıldı

Vivo NEX 5 renderları Equal Leaks ve Apple Concepts Pro tarafından yayınlandı. Bu kaynaklar tarafından paylaşılan görseller, NEX 5’i çevreleyen söylentilere dayanıyor üzere görünüyor. Sağlam Çinli bilgi kaynağı Why Lab, yeni imajlarda gösterilen dizaynın, NEX 5’in üretim ünitesinin gerçek dizaynına çok yakın olduğunu sav etti.

Vivo NEX 5 manzaraları, kavisli kenarlı delikli bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Aygıt, üstün ince üst ve alt çerçevelerle donatılacak. Ekran büyük olasılıkla bir parmak izi tarayıcı ile entegre edilmiş olarak gelecek. NEX 5’in sağ tarafında ses açma/kısma tuşları ve güç tuşu pozisyonlandırılmış olabilir.

Vivo NEX 5’in art render görselleri sol üst tarafta dairesel dörtlü kamera konseyimi yapıldığını ve sağ üst tarafta ise Vivo | ZEISS markalarının isminin mevcut olduğunu gösteriyor. Kamera ünitesi dörtlü kamera ve bir LED flaş içerir. Telefonun art tasarımı, aygıtın daha evvel görülen canlı imajından hayli farklı görünüyor. Aygıt; Açık Mavi, Siyah ve Turuncu olmak üzere üç renk ile birlikte paylaşılmış durumda.

NEX 5 Render

Vivo NEX 5’in 168,5 x 76,5 x 9,2 mm ölçülerinde ve 221 gram tartısında olduğu söyleniyor. Ayrıyeten aygıt Quad HD çözünürlük ve yüksek yenileme suratı sunan 7 inçlik bir AMOLED E5 ekrana sahip olacak. Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ve 5.000 mAh pil ile de güçlendirilecek. Aygıtın pilinin de 80W süratli şarj takviyesine sahip olduğunu belirtelim.

NEX 5’in kamerasının ayrıntıları şimdi bilinmiyor. Lakin 5x periskop telefoto kamera ile donatılacağı iddia ediliyor. Aygıtın 8 GB RAM + 256 GB depolama, 12 GB RAM + 256 GB depolama ve 12 GB RAM + 512 GB depolama üzere varyantlarda gelmesi mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu