Mobil

Vivo S12 Serisi ve Watch 2, 22 Aralık’ta Tanıtılacak

Temmuz ayında S10 ve S10 Pro’yu, ekim ayında ise S10e’yi tanıtan Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, 22 Aralık’ta S12 serisini tanıtarak S serisini daha da genişleteceğini duyurdu. Bu lansman etkinliğinde, geçen eylül ayında duyurulan Vivo Watch’ın halefi olan Vivo Watch 2’nin de tanıtımı yapılacak.

GSM Arena’nın haberine göre Vivo, toplumsal medya platformu Weibo’da, S12 serisi için üçlü art kamera donanımı, kavisli ekran ve altın rengi seçeneğini doğrulayan bir paylaşımda bulundu. Bizler Vivo’dan S12 serisi hakkında daha fazla bilgi beklerken, bir Çin mağazasındaki afişin imajının internete sızmasıyla birlikte, S12’nin tasarımı ve birkaç özelliği ortaya çıktı.

Afişte görünen akıllı telefon, bize son iPhone’ları hatırlatan düz kenarlara ve çentikli bir ekrana sahip. Ayrıyeten art tarafta 108 MP’lik ana kamera sensörüne sahip üç lensli bir kamera donanımı var. Bununla birlikte Vivo S12 serisinin bir standart model ve bir Pro modeline sahip olması bekleniyor. Vivo S12 Pro’nun daha evvel sızdırılan fotoğrafları, telefonun kavisli bir ekran ve bir ekran içi parmak izi okuyucusu barındıracağını ortaya çıkarmıştı.


Vivo Watch 2

Vivo Watch 2’den bahsetmemiz gerekirse, akıllı telefon üreticisinin Watch 2 için paylaştığı tanıtım görseli, uzun pil ömrü ve eSIM takviyesine dair bir ipucu olabilecek bağımsız bağlantı hakkında bilgi veriyor. Vivo, Watch 2 hakkında öbür bir şey paylaşmadı. Lakin akıllı saatin sızdırılan bir görseli sayesinde nasıl görüneceğini biliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu