Oyun

Watch Dogs Legion Artık Güncelleme Almayacak

Watch Dogs Legion geliştirme takımı 5.6 güncellemesinin oyunun son güncellemesi olduğunu ve artık yeni bir güncellemenin gelmeyeceğini duyurdu. Resmi Ubisoft bloğundaki yeni bir geliştirme güncellemesinde geliştiriciler, Watch Dogs Legion’ın daha fazla güncelleme almayacağını açıkladı. Bu manada Eylül 2021’deki 5.6 güncellemesi oyunun son güncellemesiydi. Öte yandan oyuncular, oyunun çevrimiçi modunda yeni ve geri dönen mükafatlar kazanabilecekler.

Bu ortada 80 rütbe içeren mevcut dönem 4 Rebels 22 Ocak 2022’ye kadar devam edecek ve akabinde Dönem 5 Stripes gelecek. Bundan sonra, Dönem 3-5 döngüye devam edecek ve oyuna geri dönecek ve size geçmişte kaçırmış olabileceğiniz mükafatları kazanma fırsatı verecek. Aiden Pearce’ın ceketinin ve Jackson’ın maskesinin ve giysi setinin modifiye edilmiş bir versiyonu da dört gözle beklenecek mükafatlar ortasında.

Blog makalesi şöyle devam ediyor: “Oyun, yakın gelecekteki bir kentten aksiyon dolu bir Çevrimiçi Moda kadar keşfedilecek tonlarca içerikle sıçramalar ve sonlarla büyüdü. Yarattığımız oyundan daha fazla gurur duyamazdık ve yıl boyunca Londra’daki bu seyahatte bize katılan hepinize teşekkür ederiz. Legion’daki maceralarınızdan daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyoruz!”.

Watch Dogs serisinin üçüncü kısmı olan Watch Dogs Legion, PC, PS4, Xbox One ve Stadia için Ekim 2020’de piyasaya sürüldü. Oyun ayrıyeten, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için de yayınlandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu