Teknoloji

WhatsApp Beta Güncellemesiyle Topluluk Özelliği Duyuruldu

WhatsApp beta Android 2.22.4.9 sürümüyle birlikte topluluk menüsü hakkında gelişmeler ortaya çıktı. Güncellemenin akıbeti ise şimdi bilinmiyor.

Meta’nın (eski ismiyle Facebook) sahibi olduğu WhatsApp her geçen gün gelişmeye devam ediyor. İçerisinde arama, görüntülü arama, durum paylaşımları üzere özellikler barındıran iletileşme uygulamasının beta programı kapsamında WhatsApp Toplulukları özelliğinin geleceği duyuruldu.

Gelecekteki bir güncellemede topluluklarınızı ve muhakkak bir topluluğa dahil olan tüm kümeleri görebileceğiniz yeni bir yer olan Topluluk Ana Sayfası hakkında haberler yayınladıktan sonra, WhatsApp artık WhatsApp Topluluklarına yeni bir giriş üzerinde çalışıyor.


WhatsApp beta Androşd 2.22.4.9 güncellemesi

Bu ekran imgesinde de görebileceğiniz üzere, WhatsApp Toplulukları sayesinde kümelerinizi bir ortaya getirebilir, kolaylıkla yönetebilirsiniz. Tüm üyelere ileti gönderip yeni tutarak herkese birebir anda ulaşabilirsiniz.

Topluluk özelliğinin akıbetinin muhakkak olmadığını tekrar hatırlatalım. Duyurulmuş bir çıkış tarihi yok. Yalnızca 2.22.4.9 sürümüyle birlikte özelliğin geleceğine dair ön bir haber verildiğini biliyoruz. Hasebiyle ne vakit geleceğini kestirmek güç görünüyor. Gelecek günlerde daima birlikte özelliğin eklenip eklenmediğini göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu