Teknoloji

Xiaomi 11T Pro İçin İçerik Üreticilere Özel Dikey İçerik Serisi Yayınlandı

Xiaomi 11T Pro ile çekilen sinematik manzaralar eşliğinde İstanbul’un farklı, eğlenceli, duygusal ve kaybolmaya yüz tutmuş sesleri ön plana çıkıyor. Yaratıcılıkta hudut tanımayanlar için ‘Cinemagic’ özelliklerle donatılan Xiaomi 11T Pro ile içerik üreticisi kullanıcılar için yesyeni bir dünyanın kapıları aralanıyor. Yeni kuşak dikey içerik serisinde İstanbul’un Sesleri, Kentin Tarzı ve Akıllı Çekim Teknikleri kategorileri yer alıyor.

Xiaomi Türkiye Pazarlama Yöneticisi Fatih Bilek seriye ait: ‘Bu içerik projesi ile bir akıllı telefon markası olarak bilhassa videografi özelinde içerik üreticiliğine ve tüketicilerin yaratıcılıklarına katkı sağlayabileceğimiz bir bakış açısı getirmek istedik. Günümüzde akıllı telefonlar irtibat kurmanın yanı sıra farklı pahalar yaratabilme özellikleriyle dikkat çekiyor, bizim de emelimiz insanların hayatını kolaylaştırırken onları üretmeye teşvik etmek ve toplumsal medyalarında birbirinden hoş içerikler paylaşabilmelerini sağlayabilmek. İstanbul’un Sesleri, Kentin Tarzı ve Akıllı Çekim Teknikleri içeriklerimizle de kullanıcılarımızı içerik üretme konusunda teşvik etmek istedik zira; Xiaomi 11T Pro’nun içerik üretimi için muhtaçlık duyulan her şeye sahip olduğuna inanıyoruz’ dedi.

Xiaomi 11T Pro, profesyonel seviyede 108MP geniş açılı lens, 2x yakınlaştırma özelliğine sahip telemakro lens ve 120° ultra geniş açılı lensi bir ortada sunarak İstanbul’un her köşesini farklı formlarda gözler önüne sürüyor. Aygıtın Audio Zoom özelliği ise zayıf seslere dahi odaklanabilmeyi sağlıyor. Sinematik kozmosu kullanıcıları için erişilebilir hale getiren Xiaomi, en yenilikçi teknolojileri kullanıcılarının hayatını daha düzgün hale getirmek için üretmeye devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu