Mobil

Xiaomi 12 küçük iPhone 13 küçük modelini tahtından edecek

Xiaomi, Xiaomi 12 küçük üzerinde çalışıyor olabilir. Kimi kaynaklar şirketin seriye bir küçük modeli ekleyeceğini tez ediyor. 6 inç ekrana sahip uygun bir küçük yakında Çinli teknoloji devi tarafından duyurulabilir. Şu anda, en azından üst seviye donanım istiyorsanız, sırf iPhone 13 küçük ve Asus Zenfone 8 bu açıklamaya uyuyor. Fakat yakında bu durum değişebilir.

Xiaomi 12 küçük iPhone 13 küçük modelini tahtından edecek

Xiaomi 12, 12X ve 12 Pro’nun dizaynından epey farklı. Duyduğumuza nazaran, bir AMOLED ekrana (<6”) ve bir Snapdragon 870 yonga setine (12X gibi) sahip olacak. Aralık ayından bu yana 12 küçük hakkında konuşuluyor, lakin şimdiye kadar varlığına dair ispat çok azdı. Aygıtın geleceğini argüman eden birebir kaynak, değerli ölçüde farklı bir dizayna sahip bir Xiaomi 12 mini’nin imajını yayınladı. Ölçeğin öbür ucunda, birkaç sefer ortaya çıkan Xiaomi 12 Ultra var.

Aygıtın geleceğini sav eden “@Shadow_Leak” rumuzlu Twitter kullanıcısı, aygıtın görsellerini de paylaştı. Görselde telefonun gerisinde üç kameranın yer aldığı açıkça görülüyor. Bu kameralar dikey halde sıralanıyor. Kameraların çabucak yanında LED flaş yer karşımıza çıkıyor. Çinli teknoloji devi Xiaomi kendini son yıllarda ziyadesiyle geliştirdi. Durmak bilmeyen şirket artık iPhone 13 küçüğe rakip olacak yeni bir aygıtla gelebilir.

.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu