Mobil

Xiaomi 12 Küçük Render Görseli Paylaşıldı

Xiaomi 12 Küçük render görseli geçtiğimiz günlerde paylaşıldı. Şirket  Xiaomi 12 ve Xiaomi 12X üzere hayli küçük akıllı telefonlar sundu.

Lakin Xiaomi 12 Küçük ile irtibatlı en son imajlar, şirketin bir sonraki küçük amiral gemisi akıllı telefonunun aile üyelerine nazaran çok daha küçük olabileceğini gösteriyor. Renderın gerçekliği hakkında sorular olsa da, imajlar desteklenecek olursa, ana kamera için üç kamera kurulumuna sahip Xiaomi 12 Küçük modelini pazarda görebiliriz.

Şirketin 12 ve 12X modeli şu anda sırf Çin’de mevcut olsa da, küçük modellerin kimi çeşitleri global pazarda yer alabileceğinden, yeni render Çin dışında hala ilgi görüyor. Hem Xiaomi 12 hem de 12X, Apple, Samsung ve öteki rakiplerin kimi küçük modelleriyle karşılaştırıldığında hala nispeten büyük olan 6.28 inç ekranlara sahip. Apple iPhone 12 küçük, amiral gemisi bir akıllı telefon olmasına karşın 5.4 inç ekrana sahip.

Teze nazaran şirket, 12 serisinin altında yer alacak küçük amiral gemisi modelinin geliştirilmesinde ileri bir kademede. Şirketin modelin dizaynını tamamladığı ve @Shadow_Leak tarafından paylaşılan render içeriğinin bu olduğu bildirildi. Yeni Xiaomi 12 Mini’nin 6 inç’in altında bir ekrana sahip olabileceği kestirim ediliyor.

Lakin yayınlanan görselin doğruluğunu tespit etmenin bir yolu yok. Bu nedenle sızıntının içeriği Xiaomi’nin bir sonraki amiral gemisi kompakt akıllı telefonunu piyasaya sürdüğünde farklı bir istikamete gidebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu