Mobil

Xiaomi 12 Ultra Tanıtıldığında, Karşımızda İşte Bu türlü Bir Telefon Durabilir

Xiaomi’nin gelecek amiral gemisi serisi Xiaomi 12 olacak ve bu yeni seri ile ilgili bugüne kadar pek çok sızıntı paylaşıldı. Serinin içinde pek çok model yer alacak, lakin yeni gelen bilgiler serinin en büyük üyesi olması beklenen Xiaomi 12 Ultra‘ya ilişkin.

Xiaomi 12 serisine ilişkin daha evvel bir dizi hami kılıf sızıntısı yaşanmıştı. Bu kılıflar telefonun dizaynına ayna tutarken, gelen kimi bilgiler de kelam konusuydu. Xiaomi 12 Ultra ise, bir bütün olarak hiç karşımıza çıkmadı.

LetsGoDigital ise, sızan kılıf imajları ve bilgiler ışığında, telefonun nasıl görünebileceğini özel bir çalışma ile ortaya koydu. Sitenin paylaştığı videoda gösterilen ve Xiaomi 12 Ultra için site tarafından oluşturulan render imajları, bilhassa tasarımı ve art yüzdeki kamera bloğuyla dikkati çekiyor. Beyaz renkli kasasıyla epey hoş görünen Xiaomi 12 Ultra, artta daire halinde genişçe bir kamera alanına sahip. Altta Xiaomi logosu, alt kenarında ise Harman Kardon hoparlörleriyle göze epey hoş gelen tasarım, telefon tanıtıldığında karşımıza keşke bu türlü çıksa dedirtecek kadar etkileyici..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu