Teknoloji

Yayıncılar İçin Logitech Litra Glow Duyuruldu

Logitech tarafından Logitech for Creators markası altında yayıncılar için Litra Glow isimli yeni bir aydınlatma aygıtı piyasaya sürüldü. Eserin tüm cilt tonlarında doğal, parlak bir görünüm sağlayabildiğinin altı çiziliyor.

Litra Glow, gözlere ziyan vermeyen ve tüm gün yayın için parlama yapmayan bir ışık sunuyor. Ayrıyeten Logitech’in sinematik renk doğruluğu vaat eden ve yayıncıların daha âlâ görünmesini amaçlayan yumuşak, beğenilen bir ışık sağlayan TrueSoft teknolojisi de var.

Logitech, Litra Glow’u tak ve çalıştır olacak biçimde tasarladı ve yayıncılar, farklı parlaklık ve renk sıcaklığına sahip beş ön ayar ortasından seçim yapabilecek. Yayıncılar ayarları daha fazla özelleştirmek isterlerse, bu ayarları kendi başlarına da düzenleyebilecek. Hatta yayıncıların ön ayarlarını oluşturmak ve bunları bir Logitech G klavye yahut fare üzerindeki G Tuşlarına atamak için bunu Logitech’in G HUB yazılımına da bağlayabilmesi mümkün.

Litra Glow, bu ay piyasaya sürüldüğünde ayarlanabilir yüksekliği, eğimi ve dönüşü olan bir monitör montajı ile birlikte gelecek. Eser, 60 dolar fiyat etiketi taşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu