Teknoloji

Yeni 27 İnç iMac Çeşitli Renk Seçenekleri İle Gelebilir

Apple tarafından geliştirilmiş dahili modüllere ve muhtemelen bir küçük LED ekrana sahip yeni bir 27 inç iMac modelinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Son haberler ise, yaklaşmakta olan iMac’in küçük LED panel yerine geliştirilmiş bir LCD ekrana sahip olacağını vurguluyor. Ayrıyeten, artık yeni 27 inç iMac modellerinin de çeşitli renk seçenekleriyle gelecek.

27 inç iMac’in Apple’ın bu yılın başlarında Nisan ayında piyasaya sürdüğü 24 inç iMac’e ve Pro Display XDR’ye emsal bir dizayna sahip olması bekleniyor. Aygıtın 24 inçlik modelden ayrılması için ‘Pro‘ lakabını da içerebileceği düşünülüyor. Ayrıyeten şirket, 27 inç iMac’i daha koyu tonlarda çoklu renk seçenekleriyle sunabilir.

DigiTimes‘tan yeni bir haber, 27 inç iMac’in çeşitli renk seçenekleriyle sunulacağını öne sürdü. Bu noktada, renk şemasının 24 inç iMac ile tıpkı olup olmayacağından yahut Apple’ın daha fazla renk sunacağından emin değiliz. 24 inç iMac ile sunulan renk seçenekleri, Apple’ın orjinal 1998 iMac G3’ü için sunduğu renk serisine benziyor. Şirket, gelecek 27 inç iMac’te renk sunma konusunda köklerine de geri dönebilir.

Apple’ın 2022 İlkbaharında yeni iMac Pro’yu piyasaya sürmesi bekleniyor. Yaklaşmakta olan iMac, Intel modelinin yerini alacak olsa da yakın vakitte Apple’ın hala Intel çipli yeni Mac’leri piyasaya sürmeyi planladığı ileri sürülmüş durumda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu