Oyun

Yeni Horizon Forbidden West Görüntüsü, Oyunun Dünyasındaki Zorluklara Dikkat Çekiyor

Sony, son vakitlerde neredeyse her hafta Horizon Forbidden West için yeni bir görüntü yayınlıyor ve geçtiğimiz perşembe günü yayınlanan yeni görüntüde, Aloy’un seyahatinde karşılaşacağı zorluklara dikkat çekiliyor ve ziyaret edeceği birtakım yerleşim yerlerine süratli bir -bakış atılıyor.

Yeni görüntüde, yerleşim yerlerinde Aloy’a sunulacak yeni zırh ve silah yükseltmelerine dair örneklere bile yer veriliyor. Bu yerleşim yerlerinin dışındaki tehlikeli bölgelerdeki ender makine kesimlerini bulmaya çalışmak, kurtarılan eşya mutabakatlarının bir modülü olarak Aloy’un ödüllendirilmesini sağlayacak. Lakin harita genelinde haydut kampları bulunduğundan oyuncuların bunu yaparken dikkatli olmaları gerekiyor.

Oyunda, oyunculara yeteneklerini ve yeni edindikleri teçhizatları test edebilmeleri için çeşitli imkanlar da sunuluyor. Yerleşim yerlerinde, Aloy’un silahlarını test etmesi için kullanabileceği bir eğitim alanı bulunuyor. Hatta şayet uğraşa hazırsa, Slitherfang üzere ölümcül makinelere konut sahipliği yapan bir arenada gayrete bile girişebiliyor.

Aloy ile birlikte batı kıyısındaki tüm hayatı tehdit eden gizemli bir tehdidin izini sürerken tüm bunların yanı sıra, oyuncuların keşfedebilecekleri çok sayıda antik kalıntı da bulunuyor. Horizon Forbidden West, 18 Şubat’ta PlayStation 5 ve PlayStation 4 için satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu