Mobil

Yeni iPad Pro, MagSafe Özellikli Cam Apple Logosu ile Gelebilir

Bloomberg’den Mark Gurman ve Debby Wu, geçen yıl Apple’ın kablosuz şarj özellikleri için cam art yüzeyli yeni bir iPad Pro’yu test ettiğini bildirdi. Bülteninin son sayısında Gurman, yeni iPad Pro’nun 2022’de piyasaya sürülmesini beklediğini de eklemişti. Son argümanlar ise, yeni iPad Pro modelinin MagSafe özellikli büyük bir cam Apple logosu ile gelebileceği tarafında.

Apple’ın büsbütün cam art yüzeyden kırılabilirlik telaşları nedeniyle vazgeçtiği söyleniyor. Apple’ın tasarım planlarına aşina olan kaynaklara atıfta bulunan haberlerde, Apple’ın camdan yapılmış daha büyük bir Apple logosuna sahip iPad Pro prototipleri geliştirdiğini ve bunun da kablosuz şarja müsaade verecek formda olduğunu sav edilmiş.

Prototiplerden birinin, kazara hasarı önlemek için iPhone’dakinden daha güçlü mıknatıslara sahip MagSafe’e sahip olduğu ve ayrıyeten iPhone’daki MagSafe’e kıyasla daha süratli kablosuz şarj suratlarını desteklediği söyleniyor.

Apple’ın birkaç eseri dahili olarak prototiplediği göz önüne alındığında, cam Apple logolu iPad Pro’nun piyasaya sürüleceğinin garantisi yok lakin söylentiler, bir sonraki iPad Pro’nun kablosuz şarjı aktifleştirmek için bir çeşit yeni dizayna sahip olacağı konusunda hemfikir görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu