Teknoloji

Yeni NVIDIA Studio Şoförü, Dizüstü RTX 3080 Ti ve 3070 Ti Modellerine Takviye Sunuyor

Şubat NVIDIA Studio Sürücüsü ile yeni GeForce RTX 3070 Ti ve 3080 Ti Dizüstü Bilgisayar GPU’larına takviye geliyor. NVIDIA Studio Şoförleri ile eşleşen NVIDIA Studio dizüstü bilgisayarlar, içerik üreticileri için en âlâ performansı ve güvenilirliği sağlıyor.

En yeni şoför, Maxon’un Redshift RT renderer’a gelen büyük bir güncelleme de dahil olmak üzere, mevcut yaratıcı uygulamalar ve en son uygulama sürümleri için bir sonraki düzey geliştirmelerle donanmış biçimde sunuluyor.

Yeni GeForce RTX 3080 Ti Dizüstü Bilgisayar GPU’su, şimdiye kadar bir dizüstü bilgisayarda sunulan en süratli 16 GB GDDR6 belleği ve masaüstü TITAN RTX’ten daha yüksek performansı sağlıyor. Yeni GeForce RTX 3070 Ti, RTX 2070 HARİKA dizüstü bilgisayarlardan yüzde 70’e kadar daha süratli olan mükemmel bir performansı da ortaya çıkarıyor.

Yeni Studio Driver güncellemesi, yeni içerik renderer ile ileri dizüstü bilgisayarları şu mevzularda destekliyor:

  • Kullanıma Hazır:
    • Razer Blade 17 ve 15 — bir GeForce RTX 3080 Ti GPU’ya ve 32 GB belleğe kadar; hoş bir 4K 144hz, yüzde 100 DCI-P3 ekranla yapılandırılabiliyor.
    • GIGABYTE AERO 17 ve 16 — GeForce RTX 3070 Ti ve 3080 Ti GPU’ları mevcut.
  • Yakında gelecek:
    • Razer Blade 14, 17 Şubat’ta yayınlanacak.
    • MSI, Mart ayında piyasaya sürülecek olan ve GeForce RTX 3080 Ti Dizüstü Bilgisayar GPU’larına sahip, Creator Z16 ve Creator Z17 Studio dizüstü bilgisayarlarını duyurdu.

Yeni Studio Driver sürümü, Redshift RT için gelişmiş dayanak ve performansın kilidini açıyor. Bu gerçek vakitli sürece, sadece NVIDIA RTX GPU’larda çalışıyor ve RT Çekirdekleri tarafından destekleniyor.  Ayrıyeten donanım hızlandırmalı, etkileşimli ışın izlemeyi sağlıyor ve Cinema 4D, Autodesk Maya ve öbür yaratıcı uygulamalardaki iş akışlarını kıymetli ölçüde hızlandırıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu