Teknoloji

Yeni Qashqai fiyatıyla C-SUV pazarını sallayacak!

Sıfır araba pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise ülkemize yeni gelen bir araç. Evet, Yeni Nissan Qashqai’den bahsediyoruz. Büsbütün yenilenmiş kasası ile bir arada satışa sunulan model uzun vakit sonra yenilendi. C-SUV alanında markanın tek ve birebir vakitte da en kıymetli silahı olan Qashqai, ülkemizde ilgi görecek üzere duruyor.

Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de satışa sunuldu! İşte fiyatı

Yeni Nissan Qashqai, değişimin birinci izlerini art stop lambalarında taşıyor. Ufak dokunuşlarla bir arada daha güzel hale getirilen aracın ön kısmında da tıpkı dokunuşların olduğunu söyleyebiliriz. Ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi sayesinde segmentinin muhtaçlıklarını sonuna kadar karşılayan Qashqai, büyük ailelerin tercihi olacak üzere görünüyor. Pekala ancak 2022 Nissan Qashqai Türkiye fiyatı ne? Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu sorunun karşılığını sizlerle paylaşmış olalım.

Araç baz donanım düzeyinde karşımıza 1.3 litrelik akaryakıtlı bir motorla birlikte geliyor. 158 beygir güç üreten bu motora ise maalesef ki manuel şanzıman eşlik ediyor. Natürel ki de manuel seçeneğin sunulması hoş burada bir sorun yok lakin manuel vitesli modelin biraz daha uygun bir fiyattan satılmasını beklerdik. Zira 2022 Nissan Qashqai bu donanımda tam 626.000 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Öbür donanım seçenekleri ve fiyatları için aşağıdaki listeyi denetim edebilirsiniz.

1.3 DIG-T 158PS Düz Vites Tekna

Fiyatı: 626.000

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu