Teknoloji

Yeni Surface Go 3 Sürümünün Manzaraları Sızdırıldı

Microsoft, Twitter’daki “Aggiornamenti Lumia” isimli hesabın sızdırmış olduğu imajlara nazaran, Surface Go 3’ün mat siyah bir versiyonunu çıkarmaya hazırlanıyor. Sızdırılan imgeler, yeni mat siyah kaplamalı 10,5 inç boyutunda bir Surface Go 3’ü gösteriyor. İmgelerdeki aygıt, mat siyah kaplama dışında Surface Go 3 ile birebir tıpkı görünüyor. Bununla birlikte sızdırılan bu pazarlama imajları, aygıtın tanıtım tarihinin yakın olduğuna işaret ediyor olabilir.

Microsoft, Surface Go 3’ü yeni Intel işlemci seçenekleriyle Eylül ayında piyasaya sürmüştü. Surface Go 3, Intel Pentium Gold 6500Y ve Core i3-10100Y işlemcisi ile birlikte geliyor. Ki bu işlemcilerin, Surface Go 2’de sunulan işlemci seçeneklerine nazaran daha gelişmiş işlemciler olduğunu söyleyelim. Fakat işlemci yükseltmesine karşın, Surface Go 3 ile Surface Go 2 ortasında çok az farklılık olduğunu da söylememiz gerek.

The Verge’ün haberine nazaran, Microsoft’un Eylül ayında yaptığı açıklamaya istinaden, Surface Go 3’ün LTE sürümlerinin çok yakında çıkış yapması bekleniyor. Hatta Surface Go 3’ün LTE sürümlerinin lansmanı, aygıtın mat siyah sürümüyle birlikte yapılabilir. Ayrıyeten şirketin planlarına aşina olan kaynaklara nazaran, Microsoft, 2022 boyunca birden fazla eser yenilemesiyle Surface’ın 10. yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Son olarak Amazon Almanya’nın internet sitesinde, Surface Go 3’ün mat siyah sürümünün listelendiğini de belirtelim. Eser sayfasında belirtilene nazaran aygıt; Intel’in Core i3 işlemcisi, 8 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve LTE kontağı üzere özelliklere sahip olacak. Bununla birlikte Amazon Almanya, aygıtın çıkış tarihini 11 Ocak olarak belirtmiş.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu