Teknoloji

YouTube Görüntü Oynatıcısı Güncellendi

YouTube görüntü oynatıcısı taşınabilir platformda değişti. Yapılan güncellemelerle birlikte oynatıcı daha verimli hâle getirilmiş durumda.

Android ve iOS taşınabilir aygıtlarına getirilen yeni güncellemeyle birlikte YouTube görüntü oynatıcısı yeni özelliklere kavuştu. Görüldüğü üzere görüntü tam ekrana alındığı vakit artık birçok işlev mevcut. Sol alt tarafa baktığımızda beğen/beğenme, yorumlara süratli geçiş, (videomuzda olduğu üzere kısımlara ayrılan görüntülerde ilgili kısmı süratlice görmek için + ikonu) ve paylaş seçeneği mevcut. Sağ altta ise önerilen öteki görüntülere süratli geçiş mevcut.


YouTube görüntü oynatıcısı – technopat

Yeni özellikleri 17.03.35 sürüm güncellemesiyle birlikte elde edebilirsiniz. Kelam konusu güncellemeyi Android 11 tabanlı bir telefonda test ettik. Android 12 tabanlı telefonlarda da sıkıntısız olarak çalışacağını söz edelim. Oynatıcıya genel bir bakış attığımızda artık görüntü izleme tecrübesinin geliştiğini söyleyebiliriz. Geçmişe döndüğümüzde tam ekranda yorumlara erişmek görüntü beğenmek/beğenmemek üzere pek çok fonksiyonu yapamıyorduk. Ek olarak Beğenmeme fonksiyonu mevcut olmaya devam etse bile açıklandığı üzere içerik üretici dışında izleyici beğenmeme sayısını birebir halde göremiyor.

Siz yeni güncellemeyi nasıl buldunuz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu