Teknoloji

YU-GI-OH! DUEL LINKS 5. Yaşını Monster Reborn Kartı ve Yeteneği ile Kutluyor

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), hit taşınabilir ve PC oyunu Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS‘in beşinci yıl dönümünü kutluyor! Bugünden itibaren KONAMI, oyuna giriş yapan herkese Monster Reborn kartı ve Yeteneği (Skill) armağan edecek!

Düellocular 12 Ocak 2022 – 28 Şubat 2023 tarihleri ortasında oyuna giriş yaparak, canavarları Mezarlıktan Special Summon edebilen Legend folyolu Monster Reborn kartı alacak ve oyunun seyrini her an değiştirebilme talihine sahip olacak. Bu kartı takviyeler nitelikteki Destiny Draw: Monster Reborn Skill’i ise Düellocuların (şayet ellerinde değilse) bir sonraki kart çekişlerinde Monster Reborn kartını çekmelerini sağlıyor. Hem kart hem de yetenek Düellocular için hayli güçlü bir combo niteliğinde.

Monster Reborn‘a ek olarak, tüm Düellocular Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS Beşinci Yıl Dönümüne özel Yuya Sakaki ve Yami Yugi desenli Game Mat ve Kartlıklar kazanıyor.

Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS Beşinci Yıldönümü kampanyası kapsamında oyuncuları bekleyen başka sürprizler ortasında 1.000 Mücevher, bir Marifet Bileti (Skill Ticket) ve pek çok da Kart Bileti (Glossy UR/SR Hayal Biletleri dahil) yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu