Teknoloji

Zyxel’in 5G Eserleri Nebula Bulut Platformu Üzerinden Yönetilebilecek

Zyxel Networks, bulut tabanlı ağ idaresi platformu Nebula’nın güvenlik hizmetlerini direkt access point’lere genişletmenin yanı sıra yeni 5G irtibatlı tahlillerinin artık Nebula üzerinden yönetilebileceğini duyurdu.

Dijital entegrasyon muhtaçlığının giderek daha kıymetli hale geldiği günümüzde, toplumsal medya, e-ticaret ve öteki sanal operasyonlar, tüm işletmeler tarafından klâsik modellere nazaran önceliklendirilmeye devam ediyor. Tüm bunların sonucu olarak emniyetli ve “sürekli” irtibat, günlük işlerin değerli bir modülü haline gelmiş durumda.

Kullanıcılar, Zyxel’in 5G/LTE router modelleri ile “sürekli” temas dayanaklı çalışma ortamına sahip olabiliyor. Bununla birlikte bu tahlillerle iş ağları, klasik internet ağlarının ulaşamadığı alanlardaki hizmetleri desteklemek, müşterilerle etkileşim kurmak ve daha fazla fırsat yaratmak için genişletilebiliyor.

Zyxel’in yeni ve bölümde bir birinci olan Bağlan ve Koru (CNP) AP güvenlik hizmeti WiFi ağına bağlı çalışanları ve müşterileri korumak ve tıpkı vakitte WiFi performansını sürdürmek için ağdaki access point’lere bağlanan lisanslı bir müdafaa hizmeti olarak, işletmelerin hayatını kolaylaştıracak.

CNP, inançlı olmayan web içeriklerinden ve makûs niyetli web sitelerinden kaynaklanan güvenlik ihlallerinde iş ve şahsî data sızıntılarına karşı işletmelerin muhafaza sağlamasına yardımcı olacak. Ayrıca önemli iş operasyonlarını, çevrimiçi akış, sesli yahut manzaralı aramalar üzere gecikmeye hassas süreçleri kolaylaştırmak için uygulama seviyesinde ağ görünürlüğünü ve bant genişliği kısıtlamasını da destekleyecek.

Zyxel Networks Lideri Gordon Yang, “Nebula platformumuzu, 2016’daki lansmanından bu yana müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda geliştirmeye devam ettik. Bu anlayışla bugün iş dünyasının pandemiden en çok etkilenen ve birçok üreticinin önceliği ortasında yer almayan kümesi olan küçük işletmelere en uygun tahlilleri dengeli bir ağ performansı ile sunuyoruz. Zyxel olarak küçük işletmeleri dijital dönüşüm seyahatlerinde inançlı ve sağlıklı bir halde gelişmeleri için desteklemeye ve onlara her hususta yardım etmeye kararlıyız” dedi.

En yeni Nebula serisi, 80’den fazla ağ aygıtını desteklemek için tasarlanmış, güçlü lakin sade bir merkezi idare platformuna sahiptir. Sunulan bu kapsamlı ağ donanımı seçenekleri, müşterilerin heyetim çeşidi gereksinimlerine nazaran kendilerine özel eseri seçebilmelerine imkân vermektedir.

Nebula platformu tarafından desteklenen en yeni eserler ortasında iki adet WiFi6 kablosuz access point (NWA90AX ve WAX630S), iki adet 5G router (Nebula NR7101 ve Nebula NR5101) ve bir adet 4G LTE router (Nebula LTE3301-PLUS) yer almaktadır.

Nebula tarafından desteklenen yeni donanım tahlillerini ve platformun işletmelere sunduğu yararlar hakkında daha fazla bilgiyi şu adresi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu